Rádi bychom Vás seznámili s působením naší firmy:

V začátku jsme fungovali na trhu jako firma montážní. Instalovali jsme jak dřevěná okna a dveře, tak i plastová okna a dveře. Během tohoto období jsme prováděli instalace pro více než desítku významných výrobců oken a dveří z širokého okolí. Montáže se lišily od těch běžných nejen požadovanou přesností, ale hlavně speciálními způsoby usazení, které jsou používány zejména u nízko energetických a pasivních staveb. Spokojení klienti u nás poptávali kromě montáží, také samostatnou dodávku těchto výrobků.

Po stále zvyšujících se poptávkách na dodávku výrobků jsme se rozhodli našim zákazníkům vyhovět. Je navázána spolupráce s výrobci, jejichž produkty splňují nejpřísnější kritéria a u nichž jsme si jisti požadovanou kvalitou. Postupně jsme rozšiřovali naše portfolio tak, abychom byli schopni uspokojit i náročnějšího zákazníka, který může preferovat výrazně odolnější okna a dveře z masivu nebo z dřevohliníku, ale dodáváme rovněž ekonomická řešení oken a dveří s nízkými cenami výrobků. Do našeho portfolia patří i dřevěná schodiště, zimní zahrady, a jako doplňky také sušáky na prádlo a sítě proti hmyzu.

Díky užší spolupráci s výrobci oken a dveří jsou smluveny kratší výrobní termíny a množstevní slevy, což se samozřejmě přenáší i na Vás, našeho zákazníka.

Teprve dobře provedená montáž zaručí 100% správnou těsnost a funkci výrobků, což si řada zákazníků neuvědomuje.

Chceme, aby za námi stála poctivě provedená práce, a tím i spokojený zákazník, což je prioritou naší firmy.

Sledujeme aktuální trendy na trhu, snažíme se neustále zdokonalovat naše služby a dodávat Vám kvalitní okna a dveře s vysoce profesionální montáží za velmi zajímavé ceny.

Spokojený zákazník